Dolor-Med Strona Główna

O mnie

p1130109 2Jacek Kil jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu (1986-1992). Swoją pracę zawodową rozpoczął w Oddziale Chirurgicznym Szpitala w Grodkowie (woj. opolskie), gdzie rozpoczął specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii. W latach 1994 - 1997 pracował w Szpitalu Rejonowym w Nysie w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a także Hospicjum i Poradni Leczenia Bólu. Od listopada 1997 pracuje w Bielsku-Białej, gdzie uzyskał w roku 2000 tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii pod kierownictwem dr Dariusza Maciejewskiego. Ukończył dwuletnie studia podyplomowe "Medycyna Bólu" w Uniwersytecie Jagiellońskim (2009-2011).

W Bielsku-Białej od początku związany jest z Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym (Szpital nr 3) - późniejszy Szpital Pediatryczny. Od roku 2001 wykonuje swą działalność zawodową wyłącznie w formie działalności gospodarczej. Związany jest umowami kontraktowymi z publicznymi i niepublicznymi podmiotami leczniczymi w Bielsku-Białej jak również na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Od 2012 prowadzi w ramach indywidualnej specjalistycznej praktyki lekarskiej Poradnię Leczenia Bólu i Akupunktury w Jasienicy koło Bielska-Białej.

W 2007 roku powołał niepubliczny zakład opieki zdrowotnej DOLOR-MED, mieszczący się w pomieszczeniach przychodni specjalistycznej Szpitala św. Łukasza w Bielsku-Białej, który w związku z wejściem w życie ustawy o działalności leczniczej został zlikwidowany w 2012 roku.
Jako anestezjolog posiada bogate doświadczenie w anestezji pediatrycznej, ortopedycznej, laryngologicznej oraz ginekologicznej i chirurgicznej; w swej pracy chętnie wykorzystuje znajomość anestezji regionalnej.

ZAINTERESOWANIA  I  PASJE
taniec towarzyski, jazz, kolarstwo górskie, fotografia, narciarstwo oraz turystyka motocyklowa.dyplombol